Konferencje Lean

 

Lean IT Forum

http-leanitforum-com
Lean IT Forum 2018 Kraków

Lean IT Forum: czyli jak IT może szybciej przynosić wartość biznesową?
Czy działy IT stopują biznes? Tak mówią. Jednak nie wszędzie tak jest. Taką tezę stawiają organizatorzy konferencji „Lean IT Forum”, podczas której na scenie swoje case studies zaprezentują organizacje działające „zwinnie”, „szczupło”, ale przede wszystkim szybko. Jak to możliwe? Przekonacie się 21 marca w Krakowie podczas już drugiej edycji tej międzynarodowej konferencji.
Organizatorzy Lean IT Forum w tym roku skupiają się na innowacjach i takie też hasło przyjęła najbliższa edycja konferencji „accelerating innovation with DevOps, Agile and Lean”. To właśnie umiejętne łączenie tych 3 metodyk ma być kluczem do skutecznego zarządzania i szybkiego wdrażania nowych pomysłów biznesowych.
- Nasza konferencja ma być okazją, by spojrzeć na zarządzanie  IT z szerszej perspektywy, która pozwoli sprawnie zbudować nowoczesną organizację – odpowiadającą na potrzeby biznesowe swoich klientów oraz dobrze rozumiejącą i efektywnie wdrażającą bieżące trendy. Co w konsekwencji pozwoli kontrahentom stawać się liderami technologii - mówi Krzysztof Kozakiewicz, pomysłodawca wydarzenia i CEO Fundacji Let’s Manage IT.

BEZ TEORII, Z LIDERAMI
Mówcami będą wyłącznie praktycy, od lat rozwijający najbardziej innowacyjne projekty
w dużych firmach z branży finansów, zdrowia, e-commerce, czy produkcji. Podzielą się doświadczeniami i historiami, które nauczyły ich, jak dzięki łączeniu podejść DevOps, Lean IT i Agile szybko wdrażać zmiany i zyskiwać przewagę konkurencyjną. Gościem specjalnym konferencji będzie Mike Orzen – jedna z najważniejszych postaci w świecie Lean IT.
AUTORSKI I ELASTYCZNY PROGRAM
Formuła wydarzenia pozwala dopasować jego przebieg do własnych zainteresowań ¬– znajdą się w niej prezentacje case studies, praktyczne warsztaty, inspirujące lightning talks
i networking.
DLA KOGO?
Wydarzenie skierowane jest do wszystkich entuzjastów podejścia Lean IT, Agile i DevOps chcących poszerzyć wiedzę i umiejętności, podzielić się przemyśleniami i doświadczeniami, zainspirować do skuteczniejszego i bardziej kreatywnego działania oraz poznać nowych i ciekawych ludzi
z branży.
SZCZEGÓŁY, PROGRAM I ZAPISY: http://leanitforum.com/

Osoba do kontaktu:
katarzyna.paduch@letsmanageit.pl
tel. 884 832 444
Śledź nas w social media Aktualności  
Lean na barkach jednej osoby - relacja z Lean Trendy

12 paździennika spotkaliśmy się na Konferencji Lean Trendy 2019. To wydarzenie, na którym spotykają się rok rocznie tłumnie członkowie Stowarzyszenia Lean Management Polska, a jednocześnie otwarte dla tych, którzy chcą posłuchać doświadczeń jednych z ...

Zapowiedź: Strategia Lean - V konferencja

Niemal 400 praktyków i pasjonatów LEAN w jednym miejscu? Wymiana doświadczeń i praktyczne case studies omawiające realne przykłady wykorzystanie strategii lean do transformacji i rozwoju organizacji oraz kulturę ciągłego doskonalenia?

Polecamy
Kalendarz konferencji Lean  
  Październik 2019  
PON WT ŚR CZW PT SOB NDZ
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
PatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku