Konferencje Lean

 

Konferencja Lean w Poznaniu przeniesiona

konferencja-poznan-przeniesiona
Nowy termin konferencji, to 29-30 września 2020 r.

10. Otwarta Konferencja Lean (wrzesień)

Informacja organizatora:

"Biorąc pod uwagę sytuację w Polsce jak i na świecie (COVID-19), ograniczenia dotyczące imprez masowych jak również liczne wewnętrzne zakazy firm związane z podróżowaniem Zarząd firmy Perfectus Group podjął decyzję o przeniesieniu X Otwartej Konferencji Lean z terminu 1-2 kwietnia na 29-30 wrzesień 2020 r.

Jesteśmy pewni, że w obecnej sytuacji jest to jedyna słuszna decyzja. Mamy nadzieję, że zostaną Państwo z nami i licznie spotkamy się we wrześniu na X Otwartej Konferencji Lean w Poznaniu. Obecna sytuacja nie oznacza braku możliwości rozwoju, po prostu spotkajmy się on-line, w ciągu kilku dni otrzymacie od nas konkretną propozycję.

W imieniu organizatorów Konferencji Krzysztof Firlik członek zarządu Perfectus Group sp.z o.o."
Śledź nas w social media Aktualności  
Robotyzacja poprzez RPA, ale nie jako panaceum na złe procesy – relacja

7 kwietnia spotkaliśmy się wraz z ponad setką uczestników na konferencji BPA Summit. Rzecz jasna, ze względu na podjęte restrykcje, nie w sali konferencyjnej, ale w sieci. Organizatorzy, trzeba przyznać, podeszli do wydarzenia z pomysłem i z pełnym p ...

Poznaj najlepsze case studies wdrożeń automatyzacji na polskim rynku!

/Aktualizacja/  Zapraszamy na BPA Summit 2020, 7 kwietnia 2020 w Warszawie. Tym razem ze względu na sytuację, będziemy z Wami online, wraz z możliwością zadawania pytań do prelegentów.

PolecamyPatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku