Konferencje Lean

 

Sprawne zarządzanie przez efektywne procesy

konferencja-sprawne-zarzadzanie-przez-procesy
Zapraszamy do udziału w konferencji organizowanej przez Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny pod hasłem "Sprawne zarządzanie przez efektywne procesy".

Celem konferencji jest zapoznanie jej uczestników ze strategicznym podejściem do Lean Management jako metodyką wdrażania zmian, która pozwala budować przewagę konkurencyjną w oparciu o zaangażowanie pracowników w proces ciągłego doskonalenia.

Prezentowana metodyka jest efektem wieloletnich doświadczeń prelegentów, którzy na co dzień profesjonalnie zajmują się podnoszeniem efektywności procesów operacyjnych firm z różnych branż przy wykorzystaniu narzędzi Lean Management, zmianą kultury organizacyjnej przedsiębiorstw oraz angażowaniem pracowników w proces ciągłego doskonalenia i realizację celów strategicznych firm.

Konferencja odbędzie się w piątek 23 marca 2018 roku w Płocku, w siedzibie Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego S.A. przy ulicy Łukasiewicza 39.

Data: 23.03.2018 r.
Miejsce: Płock
Informacje organizatora
Śledź nas w social media Aktualności  
Robotyzacja poprzez RPA, ale nie jako panaceum na złe procesy – relacja

7 kwietnia spotkaliśmy się wraz z ponad setką uczestników na konferencji BPA Summit. Rzecz jasna, ze względu na podjęte restrykcje, nie w sali konferencyjnej, ale w sieci. Organizatorzy, trzeba przyznać, podeszli do wydarzenia z pomysłem i z pełnym p ...

Poznaj najlepsze case studies wdrożeń automatyzacji na polskim rynku!

/Aktualizacja/  Zapraszamy na BPA Summit 2020, 7 kwietnia 2020 w Warszawie. Tym razem ze względu na sytuację, będziemy z Wami online, wraz z możliwością zadawania pytań do prelegentów.

PolecamyPatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku