Konferencje Lean

 

Europejski Kongres KAIZEN

kongres-kaizen
Aktualizacja: Odbywający się corocznie kongres Europejski Kongres KAIZEN został zamieniony w światowe wydarzenie Global Kaizen Conference, które odbyło się w formie online przy współudziale oddziałów Kaizen Institute z różnych krajów.

Zwyczajowo praktycy z najbardziej uznanych europejskich firm działających w kulturze Kaizen, dzielą się swoim doświadczeniem w tym obszarze podczas prezentacji case studies oraz pasjonującej debaty eksperckiej. Drugi dzień Kongresu to inspirujące wizyty w firmach produkcyjnych wdrażających Kaizen. Trzeci dzień to praktyczne warsztaty również w firmach produkcyjnych naszych Partnerów.


Zobacz zapis wideo wydarzenia Global Kaizen Conference na conference.kaizen.com.
Śledź nas w social media Aktualności  
Starać się przewidzieć przyszłość – migawki z Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach

Trzy dni, 70 debat, pytania o teraźniejszą sytuację, ale i o przyszłość europejskiej i polskiej gospodarki. O tym wszystkim debatowano od 2-4 września w Katowicach.

Zapowiedź: Zapraszamy na konferencję Fabryka Przyszłości

23-24 września w Katowicach będziesz miał okazję zapoznać się z najciekawszymi rozwiązaniami produkcyjnymi i zyskać wiedzę, w jaki sposób połączyć je z elementami ciągłego doskonalenia Twojej firmy. Zapraszamy na konferencję z cyklu Production Manage ...

PolecamyPatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku