Konferencje Lean

 

IV Europejski Kongres Lean Manufacturing

kongres-lean-katowice
Zapraszamy na IV edycję Europejskiego Kongresu Lean Manufacturing. Wydarzenie ma na celu zgromadzenie ekspertów związanych z tematyką szczupłego zarządzania w różnych branżach (m.in.: produkcja, logistyka, bankowość, IT, administracja publiczna, reklama, retail) i na różnych poziomach zaawansowania. Będą Państwo mieli okazję do wymiany doświadczeń pośród zarządzających z wieloletnim doświadczeniem.

Pierwszy dzień to prelekcje opisujące studia przypadków oraz przydatnych podpowiedzi, które pomogą podczas wdrożenia Lean. W drugim dniu przygotowano wizyty benchmarkingowe ("Study Tour"). Odbędą Państwo wizytę w jednym z wybranych zakładów - Toyota Motor Manufacturing Poland w Wałbrzychu oraz Lear Corporation w Tychach i Electroluxie w Siewierzu.

Miejsce konferencji: Katowice
Data: 28-29.09.2017 r.
 
Informacje i zapisy
Śledź nas w social media Aktualności  
Robotyzacja poprzez RPA, ale nie jako panaceum na złe procesy – relacja

7 kwietnia spotkaliśmy się wraz z ponad setką uczestników na konferencji BPA Summit. Rzecz jasna, ze względu na podjęte restrykcje, nie w sali konferencyjnej, ale w sieci. Organizatorzy, trzeba przyznać, podeszli do wydarzenia z pomysłem i z pełnym p ...

Poznaj najlepsze case studies wdrożeń automatyzacji na polskim rynku!

/Aktualizacja/  Zapraszamy na BPA Summit 2020, 7 kwietnia 2020 w Warszawie. Tym razem ze względu na sytuację, będziemy z Wami online, wraz z możliwością zadawania pytań do prelegentów.

PolecamyPatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku