Konferencje Lean

 

IV Europejski Kongres Lean Manufacturing

kongres-lean-katowice
Zapraszamy na IV edycję Europejskiego Kongresu Lean Manufacturing. Wydarzenie ma na celu zgromadzenie ekspertów związanych z tematyką szczupłego zarządzania w różnych branżach (m.in.: produkcja, logistyka, bankowość, IT, administracja publiczna, reklama, retail) i na różnych poziomach zaawansowania. Będą Państwo mieli okazję do wymiany doświadczeń pośród zarządzających z wieloletnim doświadczeniem.

Pierwszy dzień to prelekcje opisujące studia przypadków oraz przydatnych podpowiedzi, które pomogą podczas wdrożenia Lean. W drugim dniu przygotowano wizyty benchmarkingowe ("Study Tour"). Odbędą Państwo wizytę w jednym z wybranych zakładów - Toyota Motor Manufacturing Poland w Wałbrzychu oraz Lear Corporation w Tychach i Electroluxie w Siewierzu.

Miejsce konferencji: Katowice
Data: 28-29.09.2017 r.
 
Informacje i zapisy
Śledź nas w social media Aktualności  
Zapowiedź: XVI Europejski Kongres KAIZEN

Serdecznie zapraszamy Państwa do kolejnej odsłony niekończącej się dyskusji o kulturze kaizen, tym razem w kontekście wsparcia strategii naszych organizacji.

Elementy prowadzące do nieustannego wzrostu firmy - relacja

18 października 2019 br. w Gdańsku odbyła się, już po raz drugi, konferencja z cyklu: „Polak Potrafi. Lean w polskich realiach”. Spotkanie zorganizowane zostało ponownie w historycznym miejscu – w muzeum, sali BHP Stoczni Gdańskiej. Podczas wydarzeni ...

PolecamyPatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku