Konferencje Lean

 

Stand-up Lean Jest Prosty!

lean-standup

W dzisiejszych czasach każdy potrzebuje chwilę wytchnienia. Od zmęczonego podejmowaniem trudnych decyzji CEO po szeregowego pracownika operacyjnego, który martwi się o swoją pracę.

Zbyszek, Szymon i Miłosz postanowili zmienić tradycyjne szkolenie online w Stand-Up`owe show, którego celem jest nie tylko potężny przekaz merytoryczny, ale również wywołanie uśmiechów na twarzach wszystkich uczestników webinaru!

Stand-Up Lean łączy w sobie komediowy styl jednocześnie nie zapominając o transferze odpowiedniej dawki wiedzy merytorycznej.

Chcesz nauczyć się czegoś nowego? Chcesz zobaczyć ile radości może sprawić Lean? Chcesz dowiedzieć się dlaczego Lean Jest Prosty?


Lean Stand-up

Zapisz się i posłuchaj żartów oraz anegdot prosto z Gemba i dowiedz się czegoś o prawdziwym Lean!

Data: 14.05.2020 r.
Miejsce: online

Plan wydarzenia i zapisy

Śledź nas w social media Aktualności  
Biuro bez papieru - bezpłatna konferencja on-line

Już 25 lutego 2021 odbędzie się konferencja on-line Workflow Trends – biuro bez papierów, dotycząca metod i rozwiązań przyspieszających procesowanie dokumentów oraz przepływ informacji w firmie.

Stowarzyszenie SPIN zaprasza na XI Otwartą Konferencję: Lean: Zdalna Transformacja

Ubiegły rok był dla nas wszystkim czymś „nowym”, a to „nowe” – niesie za sobą możliwości – pozwólmy się zainspirować dokonaniami innych, które zostały wdrożone w środowisku zdalnym!

PolecamyPatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku