Konferencje Lean

 

Stand-up Lean Jest Prosty!

lean-standup

W dzisiejszych czasach każdy potrzebuje chwilę wytchnienia. Od zmęczonego podejmowaniem trudnych decyzji CEO po szeregowego pracownika operacyjnego, który martwi się o swoją pracę.

Zbyszek, Szymon i Miłosz postanowili zmienić tradycyjne szkolenie online w Stand-Up`owe show, którego celem jest nie tylko potężny przekaz merytoryczny, ale również wywołanie uśmiechów na twarzach wszystkich uczestników webinaru!

Stand-Up Lean łączy w sobie komediowy styl jednocześnie nie zapominając o transferze odpowiedniej dawki wiedzy merytorycznej.

Chcesz nauczyć się czegoś nowego? Chcesz zobaczyć ile radości może sprawić Lean? Chcesz dowiedzieć się dlaczego Lean Jest Prosty?


Lean Stand-up

Zapisz się i posłuchaj żartów oraz anegdot prosto z Gemba i dowiedz się czegoś o prawdziwym Lean!

Data: 14.05.2020 r.
Miejsce: online

Plan wydarzenia i zapisy

Śledź nas w social media Aktualności  
Robotyzacja poprzez RPA, ale nie jako panaceum na złe procesy – relacja

7 kwietnia spotkaliśmy się wraz z ponad setką uczestników na konferencji BPA Summit. Rzecz jasna, ze względu na podjęte restrykcje, nie w sali konferencyjnej, ale w sieci. Organizatorzy, trzeba przyznać, podeszli do wydarzenia z pomysłem i z pełnym p ...

Poznaj najlepsze case studies wdrożeń automatyzacji na polskim rynku!

/Aktualizacja/  Zapraszamy na BPA Summit 2020, 7 kwietnia 2020 w Warszawie. Tym razem ze względu na sytuację, będziemy z Wami online, wraz z możliwością zadawania pytań do prelegentów.

PolecamyPatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku