Konferencje Lean

 

Optymalizacja produktu i produkcji w celu zmniejszenia kosztów i zwiększenia produktywności

polish-swiss-factory40

Serdecznie zapraszamy na konferencję Polish-Swiss 4.0 Roundtable z udziałem czołowych ekspertów i praktyków zarówno z Polski jak i Szwajcarii. Obszar tematyczny, po którym będziemy się poruszać to Optymalizacja produktu i produkcji w celu zmniejszenia kosztów i zwiększenia produktywności.

Ze Szwajcarii gościć będziemy m.in. szefa badań Swiss Smart Factory, instytucji, która działa dla swoich odbiorców z sektora prywatnego jako akcelerator innowacji, np. w zakresie engineering lub advanced manufacturing.

W dyskusji panelowej weźmie udział p. Tomasz Olender, Dyrektor Zakładu, Zastępca Dyrektora Generalnego TCL Operations Polska. Natomiast prof. Mirosław Pajor, Dziekan Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie przedstawi nową wizję maszyn w dobie IV rewolucji przemysłowej.

Dodatkowym punktem programu będzie zwiedzanie stadionu PGE Narodowy.

Data: 21.11.2019 r.
Miejsce: Warszawa, PGE Narodowy
Organizator: Swiss Chamber Poland

Informacje organizacyjne
Śledź nas w social media Aktualności  
Starać się przewidzieć przyszłość – migawki z Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach

Trzy dni, 70 debat, pytania o teraźniejszą sytuację, ale i o przyszłość europejskiej i polskiej gospodarki. O tym wszystkim debatowano od 2-4 września w Katowicach.

Zapowiedź: Zapraszamy na konferencję Fabryka Przyszłości

23-24 września w Katowicach będziesz miał okazję zapoznać się z najciekawszymi rozwiązaniami produkcyjnymi i zyskać wiedzę, w jaki sposób połączyć je z elementami ciągłego doskonalenia Twojej firmy. Zapraszamy na konferencję z cyklu Production Manage ...

PolecamyPatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku