Konferencje Lean

 

Optymalizacja produktu i produkcji w celu zmniejszenia kosztów i zwiększenia produktywności

polish-swiss-factory40

Serdecznie zapraszamy na konferencję Polish-Swiss 4.0 Roundtable z udziałem czołowych ekspertów i praktyków zarówno z Polski jak i Szwajcarii. Obszar tematyczny, po którym będziemy się poruszać to Optymalizacja produktu i produkcji w celu zmniejszenia kosztów i zwiększenia produktywności.

Ze Szwajcarii gościć będziemy m.in. szefa badań Swiss Smart Factory, instytucji, która działa dla swoich odbiorców z sektora prywatnego jako akcelerator innowacji, np. w zakresie engineering lub advanced manufacturing.

W dyskusji panelowej weźmie udział p. Tomasz Olender, Dyrektor Zakładu, Zastępca Dyrektora Generalnego TCL Operations Polska. Natomiast prof. Mirosław Pajor, Dziekan Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie przedstawi nową wizję maszyn w dobie IV rewolucji przemysłowej.

Dodatkowym punktem programu będzie zwiedzanie stadionu PGE Narodowy.

Data: 21.11.2019 r.
Miejsce: Warszawa, PGE Narodowy
Organizator: Swiss Chamber Poland

Informacje organizacyjne
Śledź nas w social media Aktualności  
Elementy prowadzące do nieustannego wzrostu firmy - relacja

18 października 2019 br. w Gdańsku odbyła się, już po raz drugi, konferencja z cyklu: „Polak Potrafi. Lean w polskich realiach”. Spotkanie zorganizowane zostało ponownie w historycznym miejscu – w muzeum, sali BHP Stoczni Gdańskiej. Podczas wydarzeni ...

Lean na barkach jednej osoby - relacja z Lean Trendy

12 października spotkaliśmy się na Konferencji Lean Trendy 2019. To wydarzenie, na którym spotykają się rok rocznie tłumnie członkowie Stowarzyszenia Lean Management Polska, a jednocześnie otwarte dla tych, którzy chcą posłuchać doświadczeń jednych z ...

PolecamyPatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku