Konferencje Lean

 

Quality Tour 2018

quality-tour-2018
Najnowocześniejsze praktyki w ZARZĄDZANIU JAKOŚCIĄ w GSK Pharmaceuticals S.A., Kimball Electronics Poland Sp. z o.o. i Bridgestone Poznań Sp. z o.o.

MOVIDA zaprasza do udziału w  spotkaniu QUALITY TOUR,  które odbędzie się w Poznaniu w dniach 25-26-27 września 2018 r.
QUALITY TOUR posiada wyjątkową formułę: podczas części merytorycznej prelegenci praktycy dokładnie omówią rozwiązania jakościowe wdrożone w swoich zakładach, w części praktycznej zaprezentują je na żywo podczas zwiedzania.

Do współpracy zaproszono trzy NOWOCZESNE OBIEKTY znane z doskonałej jakości zarządzania oraz charakteryzujące się różnorodnością systemów produkcyjnych i stosowanych narzędzi jakościowych.
Zaproszenie przyjęli Szefowie zakładów produkcyjnych:
  • GSK Pharmaceuticals S.A.
  • Kimball Electronics Poland Sp. z o.o.
  • Bridgestone Poznań Sp. z o.o.
Różnorodność prezentowanych zakładów, zarówno jeśli chodzi o ich wielkość, jak branżę i wiek, da dodatkową szansę na znalezienie inspiracji oraz implementację sprawdzonych rozwiązań w różnych organizacjach.

Tematem przewodnim spotkania będzie NOWOCZESNE I EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ W PRAKTYCE. Na podstawie case studies wnikliwej analizie zostaną poddane metody sprawnego doskonalenia jakości, podnoszenie jej efektywności oraz optymalizacja działań i systemów.
Wieczorne kolacje pozwolą na kontynuację wymiany doświadczeń w nieformalnej atmosferze.

Zachęcamy do zarezerwowania terminu TOUR w kalendarzu.

UWAGA: liczba miejsc jest ograniczona.

Data: 25-27.09.2018 r.
Miejsce: Poznań

Więcej informacji na stronie organizatora
Śledź nas w social media Aktualności  
Robotyzacja poprzez RPA, ale nie jako panaceum na złe procesy – relacja

7 kwietnia spotkaliśmy się wraz z ponad setką uczestników na konferencji BPA Summit. Rzecz jasna, ze względu na podjęte restrykcje, nie w sali konferencyjnej, ale w sieci. Organizatorzy, trzeba przyznać, podeszli do wydarzenia z pomysłem i z pełnym p ...

Poznaj najlepsze case studies wdrożeń automatyzacji na polskim rynku!

/Aktualizacja/  Zapraszamy na BPA Summit 2020, 7 kwietnia 2020 w Warszawie. Tym razem ze względu na sytuację, będziemy z Wami online, wraz z możliwością zadawania pytań do prelegentów.

PolecamyPatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku