Konferencje Lean

 

8. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji

targi-utrzymania-ruchu-2017
18-19 października w EXPO Kraków odbędą 8. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – Maintenance.
Wystawa jest jedynym tego typu wydarzeniem w kraju w 100% poświęconym tematyce technologii i metod służących zapobieganiu nieplanowanym przestojom oraz polepszeniu efektywności produkcji. Podczas Targów Maintenance swoją ofertę przedstawi ponad 170 Wystawców prezentujących produkty i usługi z zakresu diagnostyki, mechaniki, narzędzi i wyposażenia warsztatów utrzymania ruchu, automatyki i robotyki, urządzeń transportu i logistyki wewnątrzzakładowej oraz bezpieczeństwa przemysłowego.

Targom towarzyszyć będzie 6. edycja Konferencji „Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu” - kolejna odsłona spotkania, podczas którego eksperci przedstawią najlepsze praktyki w obszarach efektywności, redukcji kosztów, predykcji w Utrzymaniu Ruchu oraz Przemysłu 4.0. Podczas konferencji zaprezentowane będą przykłady z przedsiębiorstw różnej wielkości i różnych branż, m.in. z zakładów NGK Ceramics, Borg Automotive, Hoerbiger Automotive, LG Display czy Zakładów Tłuszczowych Kruszwica.

Równolegle z Targami Maintenance w EXPO Kraków odbędą się 9. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych – SyMas.

Miejsce targów: EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9
Data: 18-19.10.2017
Więcej informacji oraz rejestracja na: www.mtc.krakow.pl
Śledź nas w social media Aktualności  
Robotyzacja poprzez RPA, ale nie jako panaceum na złe procesy – relacja

7 kwietnia spotkaliśmy się wraz z ponad setką uczestników na konferencji BPA Summit. Rzecz jasna, ze względu na podjęte restrykcje, nie w sali konferencyjnej, ale w sieci. Organizatorzy, trzeba przyznać, podeszli do wydarzenia z pomysłem i z pełnym p ...

Poznaj najlepsze case studies wdrożeń automatyzacji na polskim rynku!

/Aktualizacja/  Zapraszamy na BPA Summit 2020, 7 kwietnia 2020 w Warszawie. Tym razem ze względu na sytuację, będziemy z Wami online, wraz z możliwością zadawania pytań do prelegentów.

PolecamyPatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku