Konferencje Lean

 

Webinar: turbina wzrostu dla firm

turbina-wzrostu-firm-webinar
Jakim przedsiębiorcą jesteś? Chińskie przysłowie mówi, że gdy zbliża się wichura to ludzie dzielą się na dwa typy: tych którzy budują schronienia i tych którzy stawiają wiatraki. Którym typem przedsiębiorcy jesteś Ty?

Zapraszamy na pierwszy z cyklu webinarów, które pozwolą Ci pomyśleć o działaniach Twojej firmy w najbliższym okresie.

Pierwsze spotkanie już 15.04 o g. 19-tej z tematem: Finanse - diagnoza. Najważniejszy trójkąt w firmie - finanse, sprzedaż, operacje.

Magia liczb? Nie!

Liczby to nic innego jak zapis tego co dzieje się w rzeczywistości biznesowej. Żeby móc działać skutecznie i efektywnie, powinniśmy znać choćby w stopniu ogólnym liczby jakie otaczają naszą firmę. Widoczne jest to w różnych koncepcjach zarządzania, w tym Ameba Management.  Zestawienie zysków i strat jest podstawowym dokumentem który opisuje "życie" najmniejszej grupy firmy. Dzięki takiemu podejściu, ludzie mają wpływ na swoje otoczenie, mogą sterować w sposób uporządkowany swoim otoczeniem. Nie jest to system nakazowy, ale taki  który wyzwala kreatywność zespołu.

Data: 15.04.2020 r.
Miejsce: online
Organizator: Techmine

Sprawdź plan i zapisz się
Śledź nas w social media Aktualności  
Stowarzyszenie SPIN zaprasza na XI Otwartą Konferencję: Lean: Zdalna Transformacja

Ubiegły rok był dla nas wszystkim czymś „nowym”, a to „nowe” – niesie za sobą możliwości – pozwólmy się zainspirować dokonaniami innych, które zostały wdrożone w środowisku zdalnym!

Lean w pracy zdalnej i wirtualne spotkania, też mają szansę działać - relacja Lean Summit

24 listopada „spotkaliśmy się” w sieci na konferencji Lean Summit, Poniżej nietypowa relacja, raczej zestaw myśli, nie cytatów, które zapisane zostały po tej konferencji. Wśród ciekawych punktów spotkania, organizatorzy przygotowali m.in. case study ...

Polecamy
Kalendarz konferencji Lean  
  Styczeń 2021  
PON WT ŚR CZW PT SOB NDZ
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
PatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku