Konferencje Lean

 

V Konferencja Strategia Lean

v-konferencja-strategia-lean
19 listopada w Warszawie odbędzie się V Konferencja Strategia Lean, podczas której będzie okazja wysłuchania inspirujących przykładów ciągłego doskonalenia firm - zarówno dojrzałych, jak i start-upów.

Najlepsi menedżerowie zwiększają efektywność organizacji i budują angażujące środowisko pracy w tym samym czasie. Jak to osiągnąć? Dowiedz się w trakcie piątej edycji konferencji Strategia lean, organizowanej przez Leanpassion. Coroczna konferencja gromadzi wybitnych prelegentów, którzy dzielą się własnymi doświadczeniami związanymi z transformacją lean, poprawą efektywności procesów i zmianą na poziomie organizacji.

Największą wartością wydarzenia jest właśnie praktyczne podejście, skoncentrowane na omówieniu realnych wyzwań i rozwiązań funkcjonujących w dużych organizacjach.

W tym roku wydarzenie odbędzie się pod hasłem Great companies, happy people, które podkreśla ideę łączenia dwóch obszarów - rezultatów biznesowych i dbałości o satysfakcję pracowników w miejscu pracy.

Wśród tematów, m.in.: Jak liderzy dbają o satysfakcję pracowników i efekty biznesowe organizacji? Podejście strategiczne do lean i do zmian w organizacjach. Uczestnicy spojrzą na transformację przez pryzmat ciągłego doskonalenia, stojącego w opozycji do jednorazowych projektów czy wdrożeń.

Zarezerwuj już dziś miejsce. Agenda i szczegółowe informacje dostępne są na stronie organizatora.

Weź udział w wydarzeniu.

Data: 19.11.2019 r.
Miejsce: Warszawa
Organizator: Leanpassion

Śledź nas w social media Aktualności  
Lean na barkach jednej osoby - relacja z Lean Trendy

12 paździennika spotkaliśmy się na Konferencji Lean Trendy 2019. To wydarzenie, na którym spotykają się rok rocznie tłumnie członkowie Stowarzyszenia Lean Management Polska, a jednocześnie otwarte dla tych, którzy chcą posłuchać doświadczeń jednych z ...

Zapowiedź: Strategia Lean - V konferencja

Niemal 400 praktyków i pasjonatów LEAN w jednym miejscu? Wymiana doświadczeń i praktyczne case studies omawiające realne przykłady wykorzystanie strategii lean do transformacji i rozwoju organizacji oraz kulturę ciągłego doskonalenia?

Polecamy
Kalendarz konferencji Lean  
  Październik 2019  
PON WT ŚR CZW PT SOB NDZ
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
PatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku