Konferencje Lean

 

V Konferencja Strategia Lean

v-konferencja-strategia-lean
19 listopada w Warszawie odbędzie się V Konferencja Strategia Lean, podczas której będzie okazja wysłuchania inspirujących przykładów ciągłego doskonalenia firm - zarówno dojrzałych, jak i start-upów.

Najlepsi menedżerowie zwiększają efektywność organizacji i budują angażujące środowisko pracy w tym samym czasie. Jak to osiągnąć? Dowiedz się w trakcie piątej edycji konferencji Strategia lean, organizowanej przez Leanpassion. Coroczna konferencja gromadzi wybitnych prelegentów, którzy dzielą się własnymi doświadczeniami związanymi z transformacją lean, poprawą efektywności procesów i zmianą na poziomie organizacji.

Największą wartością wydarzenia jest właśnie praktyczne podejście, skoncentrowane na omówieniu realnych wyzwań i rozwiązań funkcjonujących w dużych organizacjach.

W tym roku wydarzenie odbędzie się pod hasłem Great companies, happy people, które podkreśla ideę łączenia dwóch obszarów - rezultatów biznesowych i dbałości o satysfakcję pracowników w miejscu pracy.

Wśród tematów, m.in.: Jak liderzy dbają o satysfakcję pracowników i efekty biznesowe organizacji? Podejście strategiczne do lean i do zmian w organizacjach. Uczestnicy spojrzą na transformację przez pryzmat ciągłego doskonalenia, stojącego w opozycji do jednorazowych projektów czy wdrożeń.

Zarezerwuj już dziś miejsce. Agenda i szczegółowe informacje dostępne są na stronie organizatora.

Weź udział w wydarzeniu.

Data: 19.11.2019 r.
Miejsce: Warszawa
Organizator: Leanpassion

Śledź nas w social media Aktualności  
Wieloletnia strategia w czasach zwinności – relacja XVI Kongres Kaizen

Czy tworzenie wieloletniej strategii w czasach dużo szybszych zmian oraz stosowania zwinnych metodyk, ma jeszcze sens? To jedno z pytań, na które szukali odpowiedzi uczestnicy i paneliści  XVI Europejskiego Kongresu Kaizen. Wydarzenie, które mia ...

Automatyzacja, technologia czy rozwój ludzi? - relacja z konferencji Strategia Lean

19.11.2019r. w Warszawie odbyła się piąta już edycja konferencji Strategia Lean. 465 uczestników miało okazję wysłuchać kilkunastu praktyków i pasjonatów LEAN, dzielących się doświadczeniem nabytym podczas swoich zmagań z transformacją na drodze do r ...

Polecamy
Kalendarz konferencji Lean  
  Grudzień 2019  
PON WT ŚR CZW PT SOB NDZ
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
PatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku