Konferencje Lean

 

V Konferencja Strategia Lean

v-konferencja-strategia-lean
19 listopada w Warszawie odbędzie się V Konferencja Strategia Lean, podczas której będzie okazja wysłuchania inspirujących przykładów ciągłego doskonalenia firm - zarówno dojrzałych, jak i start-upów.

Najlepsi menedżerowie zwiększają efektywność organizacji i budują angażujące środowisko pracy w tym samym czasie. Jak to osiągnąć? Dowiedz się w trakcie piątej edycji konferencji Strategia lean, organizowanej przez Leanpassion. Coroczna konferencja gromadzi wybitnych prelegentów, którzy dzielą się własnymi doświadczeniami związanymi z transformacją lean, poprawą efektywności procesów i zmianą na poziomie organizacji.

Największą wartością wydarzenia jest właśnie praktyczne podejście, skoncentrowane na omówieniu realnych wyzwań i rozwiązań funkcjonujących w dużych organizacjach.

W tym roku wydarzenie odbędzie się pod hasłem Great companies, happy people, które podkreśla ideę łączenia dwóch obszarów - rezultatów biznesowych i dbałości o satysfakcję pracowników w miejscu pracy.

Wśród tematów, m.in.: Jak liderzy dbają o satysfakcję pracowników i efekty biznesowe organizacji? Podejście strategiczne do lean i do zmian w organizacjach. Uczestnicy spojrzą na transformację przez pryzmat ciągłego doskonalenia, stojącego w opozycji do jednorazowych projektów czy wdrożeń.

Zarezerwuj już dziś miejsce. Agenda i szczegółowe informacje dostępne są na stronie organizatora.

Weź udział w wydarzeniu.

Data: 19.11.2019 r.
Miejsce: Warszawa
Organizator: Leanpassion

Śledź nas w social media Aktualności  
Papier i technologia XXI wieku współdziałają razem w intralogistyce – relacja z konferencji

8 i 9 czerwca spotkaliśmy się na wirtualnej konferencji „E-intralogistyka 4.0” organizowanej przez MOVIDA, podczas której przedstawiono interesujące studia przypadków związane z nowoczesną i zrobotyzowaną logistyką, a zaproszono do wirtualnej wizyty ...

Robotyzacja poprzez RPA, ale nie jako panaceum na złe procesy – relacja

7 kwietnia spotkaliśmy się wraz z ponad setką uczestników na konferencji BPA Summit. Rzecz jasna, ze względu na podjęte restrykcje, nie w sali konferencyjnej, ale w sieci. Organizatorzy, trzeba przyznać, podeszli do wydarzenia z pomysłem i z pełnym p ...

Polecamy
Kalendarz konferencji Lean  
  Lipiec 2020  
PON WT ŚR CZW PT SOB NDZ
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
PatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku