Konferencje Lean

 

V Konferencja Strategia Lean

v-konferencja-strategia-lean
19 listopada w Warszawie odbędzie się V Konferencja Strategia Lean, podczas której będzie okazja wysłuchania inspirujących przykładów ciągłego doskonalenia firm - zarówno dojrzałych, jak i start-upów.

Najlepsi menedżerowie zwiększają efektywność organizacji i budują angażujące środowisko pracy w tym samym czasie. Jak to osiągnąć? Dowiedz się w trakcie piątej edycji konferencji Strategia lean, organizowanej przez Leanpassion. Coroczna konferencja gromadzi wybitnych prelegentów, którzy dzielą się własnymi doświadczeniami związanymi z transformacją lean, poprawą efektywności procesów i zmianą na poziomie organizacji.

Największą wartością wydarzenia jest właśnie praktyczne podejście, skoncentrowane na omówieniu realnych wyzwań i rozwiązań funkcjonujących w dużych organizacjach.

W tym roku wydarzenie odbędzie się pod hasłem Great companies, happy people, które podkreśla ideę łączenia dwóch obszarów - rezultatów biznesowych i dbałości o satysfakcję pracowników w miejscu pracy.

Wśród tematów, m.in.: Jak liderzy dbają o satysfakcję pracowników i efekty biznesowe organizacji? Podejście strategiczne do lean i do zmian w organizacjach. Uczestnicy spojrzą na transformację przez pryzmat ciągłego doskonalenia, stojącego w opozycji do jednorazowych projektów czy wdrożeń.

Zarezerwuj już dziś miejsce. Agenda i szczegółowe informacje dostępne są na stronie organizatora.

Weź udział w wydarzeniu.

Data: 19.11.2019 r.
Miejsce: Warszawa
Organizator: Leanpassion

Śledź nas w social media Aktualności  
Mamy smartfony i roboty, a do planowania produkcji używamy… arkusza kalkulacyjnego – relacja z konferencji Fabryka Przyszłości

Cykl Production Manager Meeting po wymuszonej przerwie ruszył i to w wersji stacjonarnej. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i dbając o dużą liczbę wystawców, szereg zróżnicowanych prelekcji, które przyciągnęły w tych warunkach ponad setkę uc ...

Starać się przewidzieć przyszłość – migawki z Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach

Trzy dni, 70 debat, pytania o teraźniejszą sytuację, ale i o przyszłość europejskiej i polskiej gospodarki. O tym wszystkim debatowano od 2-4 września w Katowicach.

Polecamy
Kalendarz konferencji Lean  
  Październik 2020  
PON WT ŚR CZW PT SOB NDZ
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
PatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku