Konferencje Lean

 

XII Lean Camp

xii-konferencja-lean-camp
Ponieważ nasze konferencje wywodzą się z „produkcji” XII edycja konferencji Lean Camp odbędzie się tradycyjnie w industrialnej atmosferze w zabytkowym kompleksie Sztygarka w Chorzowie.Oprócz ponadprzeciętnej wiedzy merytorycznej nasi starannie dobrani eksperci, którzy posiadają niezwykłe umiejętności prezentacji przeniosą Was w świat optymalizacji procesów w każdej branży, już nie tylko produkcyjnej! Dlatego też nie jest to zwykła konferencja a show, gdzie nie tylko posłuchasz a także odczujesz to, o czym mówimy.

Po raz pierwszy w Polsce warsztaty kompetencji lean w postaci gry strategicznej – EFEKTywnia!

Masz szansę wziąć udział w prawdziwym procesie produkcyjnym, udoskonalić swe umiejętności oraz poznać zupełnie nowe techniki zarządzania. Możesz wcielić się w jedną z kluczowych ról w produkcji i zobaczyć jaki potencjał drzemie w każdym procesie. Twoja firma będzie zarabiać realne pieniądze, ale także realnie będziesz musiał szukać oszczędności by nie zbankrutować. Będziesz miał wpływ na to, jak potoczą się losy Twojej firmy. Jesteś z administracji lub usług? Dla Ciebie też coś mamy – bądź odpowiedzialny za procesy biurowe w firmie i pomóż jej realizować zamówienia dla klienta.

Gra zawiera w sobie elementy warsztatów praktycznych, lidership i kompetencji miękkich a to oznacza, że dostajesz ogromną dawkę wiedzy w jednym miejscu i czasie.
Śledź nas w social media Aktualności  
Elementy prowadzące do nieustannego wzrostu firmy - relacja

18 października 2019 br. w Gdańsku odbyła się, już po raz drugi, konferencja z cyklu: „Polak Potrafi. Lean w polskich realiach”. Spotkanie zorganizowane zostało ponownie w historycznym miejscu – w muzeum, sali BHP Stoczni Gdańskiej. Podczas wydarzeni ...

Lean na barkach jednej osoby - relacja z Lean Trendy

12 października spotkaliśmy się na Konferencji Lean Trendy 2019. To wydarzenie, na którym spotykają się rok rocznie tłumnie członkowie Stowarzyszenia Lean Management Polska, a jednocześnie otwarte dla tych, którzy chcą posłuchać doświadczeń jednych z ...

PolecamyPatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku