Szkolenia Lean
Szkolenie online: Wizualne zarządzanie wynikami w czasach zarazy

Wizualne Zarządzanie Wynikami zdobywa w Polsce coraz więcej entuzjastów, którzy widzą w nim skuteczne narzędzie reagowania na pojawiające się problemy na każdym szczeblu zarządzania firmą. Dziś wielu z nas może mieć wątpliwości czy ta metoda zdaje egzamin w czasach kryzysu? Czy angażowanie pracowników w ciągłe doskonalenie oparte na ustalonych standardach sprawdza się, gdy wszystko „wali się nam na głowę”? I wreszcie: czy zarządzanie wynikami, gdzie regularne spotkania pracowników są fundamentem, możliwe jest w sytuacji, gdy często musimy pracować w rozproszonych zespołach?
Celem szkolenia jest pokazanie, że Wizualne Zarządzanie Wynikami w czasach kryzysu zyskuje dodatkową wartość. To wyjaśniają różne odmiany słowa SZYBKO. Tak więc dzięki Daily Management każdy zainteresowany ma SZYBKI dostęp do wyników. Każdy, kto ma wpływ na wyniki, SZYBKO widzi efekty i może SZYBKO zareagować na odstępstwa. A efekty udoskonaleń mogą być SZYBKIE. I właśnie w czasach kryzysu musimy SZYBKO reagować na SZYBKO zmieniającą się rzeczywistość. A to daje nam metoda efektywnego angażowania pracowników poprzez spotkania – również on-line’owe – przy wizualnych tablicach.
Korzyści ze szkolenia
- Zdobędziesz wiedzę zaletach Wizualnego Zarządzania Wynikami
- Zobaczysz wartość w pracy zespołów z tablicami wyników w czasach kryzysu
- Poznasz sposoby doboru miar i wskaźników do doskonalenia w szybko zmieniających się realiach
- Nabędziesz umiejętności projektowania i budowania tablic wizualnych
- Poznasz zasady tworzenia prostych agend spotkań
- Rozwiniesz umiejętności pracy z zespołem rozwiązującym problemy
- Nabędziesz umiejętności standardu planowania działań doskonalących
- Poznasz proces rozwiązywania problemów podczas spotkań przy tablicach wizualnych
- Opanujesz zasady prowadzenia spotkań zespołów rozproszonych
- I dowiesz się jak to wszystko zrobić utrzymując odległość co najmniej 1,5 m od uczestników spotkania
Miejsce: online
Organizator: LeanQTeam
Plan szkolenia i zapisy
Już 25 lutego 2021 odbędzie się konferencja on-line Workflow Trends – biuro bez papierów, dotycząca metod i rozwiązań przyspieszających procesowanie dokumentów oraz przepływ informacji w firmie.
Ubiegły rok był dla nas wszystkim czymś „nowym”, a to „nowe” – niesie za sobą możliwości – pozwólmy się zainspirować dokonaniami innych, które zostały wdrożone w środowisku zdalnym!
- » Lean w pracy zdalnej i wirtualne spotkania, też mają szansę działać - relacja Lean Summit
- » Zbliża się Zdrowy Gen Transformacji - przyjdź koniecznie
- » Zbuduj ponadprzeciętną zdolność do adaptacji! - zapowiedź Lean Summit
- » Przyszłość Lean, to zwinność i nowy rodzaj przywództwa - relacja
- » Mamy smartfony i roboty, a do planowania produkcji używamy… arkusza kalkulacyjnego – relacja z konferencji Fabryka Przyszłości
- 29.03.2021 Szkolenie online: Six Sigma White Belt
- 20.04.2021 Lean Lider Online
- 11.05.2021 Szkolenie online: Six Sigma Green Belt, ed.4