Szkolenia Lean

 

Tesla Factory Tour

wizyta-w-fabryce-tesli
W czerwcu tego roku wraz z dostarczeniem pierwszego egzemplarza Tesla Model 3 rozpoczął się nowy rozdział w historii motoryzacji. Innowacyjne podejście Elona Muska, zaawansowane technologicznie linie produkcyjne,  najnowocześniejsze  fabryki we Fremont w Kalifornii oraz Tilburg w Holandii  umożliwiły produkcję samochodów elektrycznych dla masowego odbiorcy, które zmieniły dotychczasowe reguły gry. Wizjonerstwo Muska , jego wytrwałość i ciągłe doskonalenie samochodów Tesli, postawiło go wśród takich guru zarządzania, jak Henry Ford, Sakichi Toyoda, czy Taichi Ohno.

15 lipca 2017 podczas National Govenenors Association Summer Meeting Elon Musk stwierdził, że za 10 lat połowa samochodów produkowanych w USA  będzie elektryczna, ale wszystkie będą już autonomiczne! Brak kierownicy w samochodzie to już nie fikcja, to teraźniejszość.

Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić państwa na jedyne takie wydarzenie w Polsce, ekskluzywną wizytę w fabryce TESLA w Holandii podczas której:

Biorąc udział w Factory Tour, zyskasz:
  • weźmiesz udział w Tech Talk z udziałem pracownika z fabryki Tesla
  • doświadczysz innowacji, jako zdyscyplinowanego, wymiernego i trwałego procesu, który może być częścią także Twojej firmy,
  • poznasz zasady zarządzania w firmie Tesla, stawiające to przedsiębiorstwo w światowej czołówce game changers,
  • poznasz zasady disruptive innovation i dowiesz się dlaczego nie warto powielać starego przy użyciu nowych technologii,
  • dowiesz się jak działa fabryka Tesli, najbardziej innowacyjnej firmy świata,
  • poznasz historię Elona Muska - współczesnego Nikola Tesla,
  • odbędziesz rozmowy z  menadżerami fabryki zarządzanej w oparciu o Industry 4.0 i najnowocześniejsze technologie
  • poznasz innowacyjne rozwiązania w zakresie intralogisytyki stosowane w fabryce Tesli
  • poznasz kluczowe kamienie milowe w rozwoju firmy

Wizyta w fabryce Tesli

Przewodnikiem i mentorem wyjazdu będzie Rowan Gibson, doradca firm Fortune 500, który pokaże jak działają globalne rynki i dokąd podążają myśli najlepszych menadżerów świata, takich jak Elon Musk, Mark Zuckenberg czy Jeff Bezos.

Zapoznaj się z planem wyjazdu

Data i miejsce: 29-31.01.2018 r, Holandia, Tiburg
Organizator warsztatów: Langas Group
Śledź nas w social media Aktualności  
Lean na barkach jednej osoby - relacja z Lean Trendy

12 paździennika spotkaliśmy się na Konferencji Lean Trendy 2019. To wydarzenie, na którym spotykają się rok rocznie tłumnie członkowie Stowarzyszenia Lean Management Polska, a jednocześnie otwarte dla tych, którzy chcą posłuchać doświadczeń jednych z ...

Zapowiedź: Strategia Lean - V konferencja

Niemal 400 praktyków i pasjonatów LEAN w jednym miejscu? Wymiana doświadczeń i praktyczne case studies omawiające realne przykłady wykorzystanie strategii lean do transformacji i rozwoju organizacji oraz kulturę ciągłego doskonalenia?

Polecamy
Kalendarz konferencji Lean  
  Październik 2019  
PON WT ŚR CZW PT SOB NDZ
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
PatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku