Aktualności Lean

 

Leanowe, interaktywne przedsięwzięcie na Polak Potrafi

 Dodano: 2018-08-27
A gdyby tak stworzyć książkę żyjącą swoim życiem? Jacek Kukiz, członek Stowarzyszenia Lean Management Polska, postanowił zebrać grupę osób, która sprawi, że papier połączy się z internetem. Do projektu można dołączyć m.in. przez portal Polak Potrafi. Zapraszamy do przeczytania poniższego zaproszenia autora.
Powstaje nowa książka o narzędziach LEAN! Specjalnie nie piszę kolejna, ponieważ podejścia autora jest całkowicie nowatorskie! Tak naprawdę jest to pierwszy projekt w Polsce  (a może i na świecie) KSIĄŻKI INTERAKTYWNEJ.

Papier i internet

Projekt łączy w sobie dwa główne elementy. Pierwszy to „zwykła” książka papierowa, choć tak naprawdę właśnie nie będzie ona zwykła! Będą w niej zamieszczone kody QR, a każdy taki kod będzie prowadził do dedykowanej strony internetowej, gdzie będzie zamieszczony rozszerzony opis narzędzia.

Drugi element, to właśnie strony internetowe, gdzie opisy narzędzi będą bardziej rozbudowane oraz uzupełnione o zdjęcia i rysunki.

I teraz najważniejsze. Jeden autor, to jedno spojrzenie, jakiekolwiek by jego doświadczenie nie było, to wciąż jest to tylko spojrzenie jednej osoby. Jednak nie w tym przypadku! W projekcie bierze udział ponad 40 partnerów merytorycznych. Opracowują oni materiały na strony internetowe! Jest to ważne, ponieważ czytelnik będzie mógł poznać różne podejścia do danego narzędzia!

Istotne dla firm jest to, że będą one mogły zamieścić kody QR w miejscach łatwo dostępnych dla swoich pracowników. Dzięki czemu otrzymają oni możliwość samodzielnego zapoznania się z materiałami wykorzystując dostęp mobilny! Jednym słowem, każdy pracownik będzie miał dostęp do materiałów nawet nie posiadając samej książki!

Wsparcie przez crouwdsourcing

Ale to jeszcze nie wszystko. Jednym z elementów projektu jest to, że po zakupie każdy czytelnik, będzie miał możliwość otrzymać wsparcie!

To pierwsza książka na rynku, która wchodzi w interakcję z czytelnikiem!

Książka jest obecnie w trakcie pisania, a wydanie planowane jest na październik 2018.

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia strony projektu: www.kanban.pl oraz do wsparcia projektu na portalu PolakPotrafi.pl
mat. informacyjne


Pozostałe aktualności Lean

 • Badanie benchmarkingu Lean

  benchmarking-lean-badanie

  I Ogólnopolskie badanie Benchmarkingu stosowania koncepcji lean management i pierwsza w Polsce książka pt: „Benchmarking koncepcji lean management na przykładzie przedsiębiorstw w Polsce”.

 • Od doskonalenia sprzedaży po optymalizacje w urzędzie – relacja z VI Forum Praktyków BPM

  relacja-forum-prkatykow-bpm

  W dniach 22-23 października w siedzibie Business Center Club w pałacu Lubomirskich w Warszawie, już po raz szósty odbyło się Forum Praktyków BPM. Jego uczestnikami są osoby zajmujące się doskonaleniem procesów w sektorze prywatnym i administracji publicznej.

 • Szacunek, dwa spojrzenia, dwa światy - relacja z Lean Polak Potrafi

  relacja-lean-w-polskich-realiach

  Konferencja Polak Potrafi - Lean w polskich realiach odbyła się w historycznej sali BHP Stoczni Gdańskiej. W miejscu, które jest utożsamieniem tego, że Polak potrafi działać w zespole, w jednym kierunku. 19 października rozmawialiśmy tu o tym, czy tak samo jest dziś, w walce o doskonalenie miejsc pracy w polskich przedsiębiorstwach.

Komentarze

Śledź nas w social media Aktualności  
Badanie benchmarkingu Lean

I Ogólnopolskie badanie Benchmarkingu stosowania koncepcji lean management i pierwsza w Polsce książka pt: „Benchmarking koncepcji lean management na przykładzie przedsiębiorstw w Polsce”.

Polecamy
Kalendarz konferencji Lean  
  Listopad 2018  
PON WT ŚR CZW PT SOB NDZ
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
PatronujemyŚledź nas na Facebooku