Aktualności Lean

 

Leanowe, interaktywne przedsięwzięcie na Polak Potrafi

 Dodano: 2018-08-27
A gdyby tak stworzyć książkę żyjącą swoim życiem? Jacek Kukiz, członek Stowarzyszenia Lean Management Polska, postanowił zebrać grupę osób, która sprawi, że papier połączy się z internetem. Do projektu można dołączyć m.in. przez portal Polak Potrafi. Zapraszamy do przeczytania poniższego zaproszenia autora.
Powstaje nowa książka o narzędziach LEAN! Specjalnie nie piszę kolejna, ponieważ podejścia autora jest całkowicie nowatorskie! Tak naprawdę jest to pierwszy projekt w Polsce  (a może i na świecie) KSIĄŻKI INTERAKTYWNEJ.

Papier i internet

Projekt łączy w sobie dwa główne elementy. Pierwszy to „zwykła” książka papierowa, choć tak naprawdę właśnie nie będzie ona zwykła! Będą w niej zamieszczone kody QR, a każdy taki kod będzie prowadził do dedykowanej strony internetowej, gdzie będzie zamieszczony rozszerzony opis narzędzia.

Drugi element, to właśnie strony internetowe, gdzie opisy narzędzi będą bardziej rozbudowane oraz uzupełnione o zdjęcia i rysunki.

I teraz najważniejsze. Jeden autor, to jedno spojrzenie, jakiekolwiek by jego doświadczenie nie było, to wciąż jest to tylko spojrzenie jednej osoby. Jednak nie w tym przypadku! W projekcie bierze udział ponad 40 partnerów merytorycznych. Opracowują oni materiały na strony internetowe! Jest to ważne, ponieważ czytelnik będzie mógł poznać różne podejścia do danego narzędzia!

Istotne dla firm jest to, że będą one mogły zamieścić kody QR w miejscach łatwo dostępnych dla swoich pracowników. Dzięki czemu otrzymają oni możliwość samodzielnego zapoznania się z materiałami wykorzystując dostęp mobilny! Jednym słowem, każdy pracownik będzie miał dostęp do materiałów nawet nie posiadając samej książki!

Wsparcie przez crouwdsourcing

Ale to jeszcze nie wszystko. Jednym z elementów projektu jest to, że po zakupie każdy czytelnik, będzie miał możliwość otrzymać wsparcie!

To pierwsza książka na rynku, która wchodzi w interakcję z czytelnikiem!

Książka jest obecnie w trakcie pisania, a wydanie planowane jest na październik 2018.

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia strony projektu: www.kanban.pl oraz do wsparcia projektu na portalu PolakPotrafi.pl
mat. informacyjne


Pozostałe aktualności Lean

 • Nowoczesny controlling - dowiedz się jak wspiera codzienne operacje

  zapowiedz-forum-nowoczesnego-controllingu

  5. Forum Nowoczesnego Controllingu już 25–26 października w Warszawie! Nowoczesny controlling to przede wszystkim wielkie wyzwania, nowe inspiracje i szereg  skutecznych rozwiązań. Dlatego od controllera oczekuje się dzisiaj gotowości do śledzenia zmian i odpowiadania na potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku. Z tej okazji zapraszamy na spotkanie, które wprowadzi Państwa w najważniejsze ...

 • Zapowiedź: VI Konferencja SPIN - Automatyzacja w biurze

  spin-automatyzacja-w-biurze

  Stowarzyszenie SPIN (Service Process Improvement Network) zaprasza na VI Otwartą Konferencję, zorganizowaną dla tych, którzy pragną doskonalić procesy biurowe wykorzystując nowoczesne narzędzia związane z robotyzacją procesów biurowych i machine learning. Kraków - miejsce, w którym intensywnie rozwija się działalność usługowa, jest idealnym miejscem do budowy środowiska wymiany wiedzy i doświadcze ...

 • Konferencja Japan World 5s & Lean Transformation Summit

  wyprawa-japonia-konferencja

  W listopadzie będzie możliwa niecodzienna okazja uczestnictwa w japońskiej konferencji. Wyprawa do Japonii na World 5S Transformation Summit obejmie również wizyty w zakładach, których kultura ciągłego doskonalenia jest inspiracją dla wielu firm z całego świata.

Komentarze

Śledź nas w social media Aktualności  
Nowoczesny controlling - dowiedz się jak wspiera codzienne operacje

5. Forum Nowoczesnego Controllingu już 25–26 października w Warszawie! Nowoczesny controlling to przede wszystkim wielkie wyzwania, nowe inspiracje i szereg  skutecznych rozwiązań. Dlatego od controllera oczekuje się dzisiaj gotowości do śledzen ...

Polecamy
Kalendarz konferencji Lean  
PatronujemyŚledź nas na Facebooku