Aktualności Lean

 

Nagroda Lean - porównaj swoją firmę, oceń doskonałość procesową

 Dodano: 2017-12-22
Trwa nabór do konkursu i nagrody Stowarzyszenia Lean Management Polska. Zostań oceniony przez niezależne stowarzyszenie, porównaj swoją doskonałość procesową z innymi i zyskaj cenne wskazówki, które przyczynią się do jeszcze większego wzrostu Twojego przedsiębiorstwa.
Nagroda Lean - SLMP zostanie przyznana najlepszym przedsiębiorstwom na konferencji Lean Trendy 2018. Jest kolejnym krokiem w działalności Stowarszyszenia Lean Management Polska, które za cel obrało sobie popularyzację najlepszych praktyk ciągłego doskonalenia w ramach niezależnych działań prowadzonych przez pasjonatów lean z całej Polski. W trakcie projektu zostaną nagrodzone przedsiębiorstwa o najwyższym poziomie zastosowania zasad i praktyk lean management.

Profesjonalna ocena

Wszystkie firmy, które zgłoszą się do konkursu, przejdą ocenę według obiektywnych kryteriów modelu oceny dojrzałości lean stworzonego na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Ocena będzie przeprowadzana przez ekspertów SLMP - a w jej wyniku zostanie wytypowany zwycięzca, laureat Nagrody Lean. Do konkursu zapraszamy firmy prowadzące swoją działalność na terenie Polski ze wszystkich branż.

Jak zgłosić się do konkursu o Nagrodę Lean

Zgłoszenia do piewszej edycji konkursu do Nagrody Stowarzyszenia Lean Management Polska już trwają, a termin zgłoszeń upłynie z końcem kwietnia 2018 roku.

Indywidualny raport wraz z oceną przedsiębiorstwa

Dojrzałość firmy zostanie oceniona w czterech aspektach:
 • zangażowania kierownictwa i przywództwa
 • zaangażowania pracowników w doskonalenie firmy
 • lean w procesach - jak zasady tej koncepcji są wbudowane w codzienną pracę firmy
 • wyniki - jakie są wyniki biznesowe firmy


Po zakończeniu audytu firma otrzymuje raport z wynikami oraz sugestie, które mogą prowadzić do kolejnych działań doskonalących.

Zgłoś się

Regulamin konkursu do Nagrody Lean oraz rejestracja znajdują się na stronie konkursowej konkurs.leanpolska.org.
SLMP, KB


Pozostałe aktualności Lean

 • Nowoczesny controlling - dowiedz się jak wspiera codzienne operacje

  zapowiedz-forum-nowoczesnego-controllingu

  5. Forum Nowoczesnego Controllingu już 25–26 października w Warszawie! Nowoczesny controlling to przede wszystkim wielkie wyzwania, nowe inspiracje i szereg  skutecznych rozwiązań. Dlatego od controllera oczekuje się dzisiaj gotowości do śledzenia zmian i odpowiadania na potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku. Z tej okazji zapraszamy na spotkanie, które wprowadzi Państwa w najważniejsze ...

 • Leanowe, interaktywne przedsięwzięcie na Polak Potrafi

  lean-interaktywnie-polak-potrafi

  A gdyby tak stworzyć książkę żyjącą swoim życiem? Jacek Kukiz, członek Stowarzyszenia Lean Management Polska, postanowił zebrać grupę osób, która sprawi, że papier połączy się z internetem. Do projektu można dołączyć m.in. przez portal Polak Potrafi. Zapraszamy do przeczytania poniższego zaproszenia autora.

 • Zapowiedź: VI Konferencja SPIN - Automatyzacja w biurze

  spin-automatyzacja-w-biurze

  Stowarzyszenie SPIN (Service Process Improvement Network) zaprasza na VI Otwartą Konferencję, zorganizowaną dla tych, którzy pragną doskonalić procesy biurowe wykorzystując nowoczesne narzędzia związane z robotyzacją procesów biurowych i machine learning. Kraków - miejsce, w którym intensywnie rozwija się działalność usługowa, jest idealnym miejscem do budowy środowiska wymiany wiedzy i doświadcze ...

Komentarze

Śledź nas w social media Aktualności  
Nowoczesny controlling - dowiedz się jak wspiera codzienne operacje

5. Forum Nowoczesnego Controllingu już 25–26 października w Warszawie! Nowoczesny controlling to przede wszystkim wielkie wyzwania, nowe inspiracje i szereg  skutecznych rozwiązań. Dlatego od controllera oczekuje się dzisiaj gotowości do śledzen ...

Polecamy
Kalendarz konferencji Lean  
PatronujemyŚledź nas na Facebooku