Aktualności Lean

 

Wartość dodana już na pierwszym spotkaniu z klientem

 Dodano: 2017-10-23
(Artykuł sponsorowany) Jednym z największych biznesowych marnotrawstw są spotkania. Bezproduktywne, trwające zbyt długo, angażujące niepotrzebne zasoby ludzkie - to prawdziwa plaga biznesu.
W tych okolicznościach marnotrawstwem byłoby nie dostarczyć żadnej wartości dodanej na pierwszym spotkaniu pomiędzy firmą doradczą a klientem. Firma Leanpassion postanowiła to zmienić. Każdy klient, który umawia się na spotkanie z pracownikami Leanpassion, od samego początku otrzymuje wartość dodaną.

Podczas pierwszego spotkania konsultanci przeprowadzą dla jego firmy warsztat Strategii Lean lub audyt doskonałości procesowej wybranego obszaru. Analizy realizowane są za pomocą technologicznego rozwiązania, aplikacji LPE - Lean Process Excellence, co pozwala zaprezentować wyniki w czasie rzeczywistym.

Dostarczamy wartość

Jeśli specjaliści zajmujący się transformacją lean mają pomóc w walce z marnotrawstwami, to nie mogą marnować czasu już na samym starcie. Umów się na spotkanie z konsultantami Leanpassion - nie zmarnują twojego cennego czasu. Więcej informacji na stronie leanpassion.pl
art. sponsorowany, Leanpassion


Pozostałe aktualności Lean

Komentarze

Śledź nas w social media Aktualności  
Zamiast dryfowania w doskonaleniu, jasny kierunek - relacja z XVIII Konferencji Lean

12-14 czerwca we Wrocławiu odbyła się XVIII Konferencja Lean Management dla Produkcji i Usług, podczas której rokrocznie uczestnicy mają okazję wysłuchać zaproszonych autorów światowych bestsellerów książek o Lean.

PolecamyPatronujemyŚledź nas na Facebooku