Konferencje Lean

 

Webinar: Zwiększ efektywność zespołu o 30%

efektywnosc-zespolu-30-proc-wyzsza-webinar
Zwiększ efektywność zespołu o minimum 30% w 12 miesięcy!

Już 27 sierpnia o 14:00 podczas darmowego online treningu pokażemy Ci, jak osiągnąć ten cel.

Każdy lider potrzebuje planu. Planu działania na teraz. Wciąż funkcjonujemy w warunkach kryzysu, który może potrwać jeszcze długo. Niektórzy managerowie w tej sytuacji wybierają „strategię” wyczekiwania. Inni działają po omacku i podejmują słabo przemyślane decyzje. 

To nie jest droga do sukcesu. To nie jest nawet droga do przetrwania.

Obecne okoliczności wymagają zdecydowanego, sprawnego działania, w którym każdy krok ma racjonalne uzasadnienie. Wymagają PLANU, który można wdrożyć już TERAZ i uzyskiwać dzięki niemu długoterminowe EFEKTY. 
To właśnie strategiczne, skoordynowane podejście wyróżnia prawdziwych LIDERÓW spośród większości managerów, którzy stawiają na działanie z doskoku.

Dlaczego o tym mówimy? Bo już w czwartek pokażemy Ci konkretne know-how, które pozwoli Ci podnieść efektywność Twojego zespołu o co najmniej 30%. 

Data: 27.08 g. 14-15:30
Miejsce: Online
Organizator: Leanpassion

Zarezerwuj miejsce teraz!
Śledź nas w social media Aktualności  
Starać się przewidzieć przyszłość – migawki z Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach

Trzy dni, 70 debat, pytania o teraźniejszą sytuację, ale i o przyszłość europejskiej i polskiej gospodarki. O tym wszystkim debatowano od 2-4 września w Katowicach.

Zapowiedź: Zapraszamy na konferencję Fabryka Przyszłości

23-24 września w Katowicach będziesz miał okazję zapoznać się z najciekawszymi rozwiązaniami produkcyjnymi i zyskać wiedzę, w jaki sposób połączyć je z elementami ciągłego doskonalenia Twojej firmy. Zapraszamy na konferencję z cyklu Production Manage ...

PolecamyPatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku