Konferencje Lean

 

IV Konferencja Strategia Lean

iv-konferencja-strategia-lean
Dlaczego w wielkich firmach ludzie nie mogą doczekać się poniedziałków? Pod tym hasłem odbywa się kolejna edycja konferencji Strategia Lean - 20 listopada 2018r, w Warszawie. Wśród prelegentów pojawią się między innymi przedstawiciele takich firm jak: mLeasing, PZU Zdrowie, Wavin, Consolis, York, Amway Business Center.

Jak przeprowadzić transformację strategiczną dla ponad stu fabryk? Dlaczego tylko 24% transformacji kończy się sukcesem? Jak działa najbardziej innowacyjny szpital? Jak budować zdolność do adaptacji dzięki strategii opartej o Lean? To tylko niektóre z tematów konferencji.

Data: 20.11.2018 r.
Miejsce: Warszawa
Informacje organizatora
Śledź nas w social media Aktualności  
Robotyzacja poprzez RPA, ale nie jako panaceum na złe procesy – relacja

7 kwietnia spotkaliśmy się wraz z ponad setką uczestników na konferencji BPA Summit. Rzecz jasna, ze względu na podjęte restrykcje, nie w sali konferencyjnej, ale w sieci. Organizatorzy, trzeba przyznać, podeszli do wydarzenia z pomysłem i z pełnym p ...

Poznaj najlepsze case studies wdrożeń automatyzacji na polskim rynku!

/Aktualizacja/  Zapraszamy na BPA Summit 2020, 7 kwietnia 2020 w Warszawie. Tym razem ze względu na sytuację, będziemy z Wami online, wraz z możliwością zadawania pytań do prelegentów.

PolecamyPatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku