Konferencje Lean

 

Quality Tour 2017

quality-tour-2017
W dniach 19-21 września odbędzie się kolejna edycja Quality Tour - wydarzenie podczas którego wiedza zdobywana na prelekcjach, jest przekładana na praktyczne doświadczenia w miejscu pracy. W tym roku uczestnicy odwiedzą cztery zakłady: Coca Cola HBC w Tyliczu, Nidec Motors & Actuators i Woodward w Niepołomicach oraz KLGS w Myślenicach.

Tematem przewodnim spotkania będzie nowoczesne i efektywne zarządzanie jakością w praktyce. Dla uczestników przygotowano case studies, które pokażą najlepsze metody podnoszenie efektywności, optymalizację funkcjonalną i kosztową oraz ciągłego i sprawnego doskonalenia jakości.

Data: 19-20-.09.2017 r.
Miejsce: Tylicz, Niepołomice, Myślenice
Informacje organizacyjne i zapisy
Śledź nas w social media Aktualności  
Robotyzacja poprzez RPA, ale nie jako panaceum na złe procesy – relacja

7 kwietnia spotkaliśmy się wraz z ponad setką uczestników na konferencji BPA Summit. Rzecz jasna, ze względu na podjęte restrykcje, nie w sali konferencyjnej, ale w sieci. Organizatorzy, trzeba przyznać, podeszli do wydarzenia z pomysłem i z pełnym p ...

Poznaj najlepsze case studies wdrożeń automatyzacji na polskim rynku!

/Aktualizacja/  Zapraszamy na BPA Summit 2020, 7 kwietnia 2020 w Warszawie. Tym razem ze względu na sytuację, będziemy z Wami online, wraz z możliwością zadawania pytań do prelegentów.

PolecamyPatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku