Konferencje Lean

 

XVII Konferencja Lean Management

xvii-konferencja-lean-management
6-8 czerwca odbędzie się XVII Konferencja Lean Management dla produkcji i usług organizowana przez Lean Enterprise Institute Polska. Po raz kolejny, podczas konferencji będzie okazja do wysłuchania przykładów z kilku kontynentów. Prelegentami będą autorzy książek, które zostały docenione w prestiżowej nagrody Shingo: Jim Benson, Beau Keyte, czy Ian Glenday. W programie konferencji znalazły się sesje prelekcyjne, strumienie warsztatowe i Open Space oraz wizytą w zakładach produkcyjnych. Będzie także możliwość uczestniczenia w sesjach Lean Coffee, spotkań z gośćmi specjalnymi w kameralnej formule.

Wśród zapowiedzianych wystąpień znajdziemy tematykę m.in. przywództwa Lean, TWI, kreowania kultury Lean, strategii ciągłego doskonalenia, Visual Management, Hoshin Kanri i budowy systemów sugestii.

Data: 6-8.06.2017 r.
Miejsce: Wrocław

Informacje organizacyjne
Śledź nas w social media Aktualności  
Robotyzacja poprzez RPA, ale nie jako panaceum na złe procesy – relacja

7 kwietnia spotkaliśmy się wraz z ponad setką uczestników na konferencji BPA Summit. Rzecz jasna, ze względu na podjęte restrykcje, nie w sali konferencyjnej, ale w sieci. Organizatorzy, trzeba przyznać, podeszli do wydarzenia z pomysłem i z pełnym p ...

Poznaj najlepsze case studies wdrożeń automatyzacji na polskim rynku!

/Aktualizacja/  Zapraszamy na BPA Summit 2020, 7 kwietnia 2020 w Warszawie. Tym razem ze względu na sytuację, będziemy z Wami online, wraz z możliwością zadawania pytań do prelegentów.

PolecamyPatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku